Zwycięzcy

Wynik końcowy: Polska vs Reszta świata 4:4


Kategoria / Weight 55 kg

ŁOŚ MARIUSZ - PARK EUM CHUI (KOREA) 0:1


Kategoria / Weight 60 kg

KG ŚWIERK TOMASZ - LOMTADZE IRAKLI (UKR) 0:1


Kategoria / Weight 66 kg

KG CHAŻEWSKI SYLWESTER - KRASILKINOV (UKR) 1:0


Kategoria / Weight 74 kg

KOWALSKI KRZYSZTOF - CHEKOLENKO (UKR) 0:1 
KWIT JULIAN - ZOGHDANE MESSAOUD (ALGIERIA) 1:0


Kategoria / Weight 84 kg

MICHALKIEWICZ ARTUR - BATKY ATTILA (SVK) 1:0


Kategoria / Weight 96 kg

ZIEZIULEWICZ WOJCIECH - MEDUNA ROMAN (SVK) 0:1


Kategoria / Weight 120 kg

BANAK ŁUKASZ - KIM KWANG SEUL (KOREA) 1:0

Relacje z przebiegu imprezy Memorial 2006 
również na www.raciborz.com.pl


 

ZWYCIĘZCY 2005



Kategoria / Weight 55 kg

 
m-ce    Nazwisko             klub   pkt
1 Kalilov Ovran KYR 10
2 Majosos Istvan HUN 9
3 Jabłoński Dariusz POL 8
Soryan Reihanpour IRI 8
5 Korablev RUS 6
Shaipak Aleksiej BLR 6
7 Kiouregkian Artiom GRE 4
8 Ayoub Shakarami IRI 3
9 Bayramov Roysan AZE 2
10 Lundsey Durlacher USA 1


Kategoria / Weight 60 kg

 
m-ce    Nazwisko            Klub    pkt
1 Shevzov A. RUS 10
2 Sasamoto Makoto JPN 9
3 Rahimov Vitaliy AZE 8
Nazarian Armen BUL 8
5 Rodkevich Barvi BLR 6
Hevorkyan Suren UKR 6
7 Buissom Eric FRA 4
8 Kohl Jurij GER 3
9 Chochva Irakli GEO 2
10 Kfiment Laszlo HUN 1


Kategoria / Weight 66 kg

 
m-ce    Nazwisko            Klub    pkt
1 Vazdauan A. UKR 10
2 Samuelsson Jimmy SWE 9
3 Kwit Julian POL 8
Kuntarev RUS 8
5 Kmvoshch Olexandr UKR 6
Furedi Levente HUN 6
7 Sobecky Tomas CZE 4
8 Kowalski Krzysztof POL 3
9 Gergov Nikolay BUL 2
10 Apkoyfai Kos GRE 1


Kategoria / Weight 74 kg

 
m-ce    Nazwisko            Klub    pkt
1 Rachiba V. UKR 10
2 Akisowyj Viktor BLR 9
3 Kikinev Aleksander BLR 8
Davod Abedinzadea IRI 8
5 Schneider K. GER 6
Marinov Velin BUL 6
7 Abdulov Ilgar AZE 4
8 Mikhalovich Oleh BLR 3
9 Abdulayev Bolat UKR 2
10 Guemot Christophe FRA 1


Kategoria / Weight 84 kg

 
m-ce    Nazwisko            Klub    pkt
1 Dazagan A. UKR 10
2 Khasaia Badti GEO 9
3 Ghasem Rezaei IRI 8
Moumomvi Melomim FRA 8
5 Vering Brad USA 6
Shabanov G. UKR 6
7 Babulfath Mahommad SWE 4
8 Flis Michał POL 3
9 Zakharchenko V. KAZ 2
10 Matsumoto Shingo JPN 1


Kategoria / Weight 96 kg

 
 1      Virag Lajos         HUN     10
2 Khushtov RUS 9
3 Nozadze Ramaz GEO 8
Koutsioumpas GergiosGRE 8
5 Timchenko D. UKR 6
Bardoss Sandor HUN 6
7 Zeidauand R IRI 4
8 Matysek Siri CZE 3
9 Ruig Justin USA 2
10 Metodiev Vladislav BUL 1


Kategoria / Weight 120 kg

 
 1      Hlireza Ghariby      IRI    10
2 Ahouas Juha FIN 9
3 Branda Gyula HUN 8
Dealz Bardos Mikaly HUN 8
5 Koutsioumbas Xenofon GRE 6
Vala David CZE 6
7 Svec Marek CZE 4
8 Giorgadze Mirian GEO 3
9 Moreiko Sergey BUL 2
10 Banak Łukasz POL 1

Relacje z przebiegu imprezy Memorial 2005 
również na www.raciborz.com.pl


 
ZWYCIĘZCY z lat ubiegłych (kolarze)

 

1993 Adam Szafron PKS Katowice

1994 Artur Krzeszowiec PKS Lang Rover

1995 Robert Czope Krupiński Suszec

1996 Dariusz Wojciechowski Mróz

1997 Rajmondas Rumsas Mróz

1998 UCI 1.5 Cezary Zamana Mróz

1999 UCI 1.4 Piotr Wadecki Mróz

2000 UCI 1.4 Dariusz Wojciechowski Mróz Supradyn

2001 UCI 1.4 Kazimierz Stafiej Mróz Supradyn

 

2003:

Kategoria/Weight 85 kg
1. Stilian George Bułgaria
2. Ciółko Artur Rozum Krotoszyn
3. Rozum Marcin Rozum Krotoszyn
3. Głabus Maciej Sobieski Poznań
Kategoria/Weight 115 kg
1. Paczków Marek Rozum Krotoszyn
2. Panek Piotr Rokita Brzeg Dolny
3. Wolszczak Mirosław Śląsk Wrocław
3. Kraszewski Marek Śląsk Wrocław
Kategoria/Weight +115 kg
1. Stojanow Peter Bułgaria
2. Paczków Robert Rozum Krotoszyn
3. Ocetarow Georgi Bułgaria
3. Jaracz Jacek Śląsk Wrocław
Drużynowe/Team Competition
1. Polska/Poland
2. Śląsk Wrocław
3. Bułgaria II/Bulgaria II Baskowo
3. Bułgaria I/Bulgaria I